pix
module-smartblog-details

Debiutanci w rodzinie MAK - Sarthe W, Icona oraz Stuttgart
Wiosenne projekty producenta felg Mak to przede wszystkim lekkość i świeżość. Tak tez prezentuje się pierwszy model : MAK Sarthe W o niesamowitej stylistyce. Sarthe W o bliźniaczej 5-cio ramiennej konstrukcji z dużą dawką geometrii i agresywnego stylu. Felga aluminiowa Sarthe została zaprojektowany specjalnie dla kierowców Audi. Nie da się zaprzeczyć, że Sarthe W przyciąga uwagę gapiów stylowym ale śmiały wyglądem. Alufelga idealna dla tych, którzy chcą by jeszcze bardziej podkreślić design swojego auta. Dostępne kolory to Matt Black i Silver w szerokościach 17x7 i 17x7.5 z mocowaniem 5-cio otworowym.

Mak Icona projekt o podwójnych szprychach , który idealnie pasuje do wielu nowych samochodów. Asymetryczna konstrukcja szprychy pokazuje dynamikę nowego koła. Felga aluminiowa MAK Icona pasuje do większości samochodów obecnych na rynku , potwierdza to certyfikat TUV / KBA i NAD obowiązujących we Włoszech. Model ten jest dostępny w trzech różnych wykończeniach : tradycyjny ale i elegancki Silver, wyrafinowany Black mirror który podkreśla wypolerowane szprychy i oryginalny Matt Titan który daje swoisty i niepowtarzalny wygląd auta.

Uwięczeniem pracy włoskiego producenta jest felga MAK Stuttgart dedykowany do wszystkich kierowców Mercedesa. Alufelga MAK Stuttgart zawiera pięć sprzężonych ramion o „miękkiech” kątach, które nadają dynamikę i lekkość całokształtowi. Eleganckie i stonowane linie nowej alufelgi Stuttgart zostały wymyślone i zaprojektowane przez ekspertów i techników MAK, którym zależało na harmonijnym połączeniu felgi z autem. Każda felga posiada homologację TUV / KBA i homologację NAD która obowiązuje na rynku włoskim. MAK Stuttgart jest dostępny w dwóch rodzajach malowań: szablonowy, zawsze modny Silver i Black Mirror, która niebywale podkreśla centralną część felgi elementami polerowanymi . Zakres MAK Stuttgart jest taka sama dla każdego wykończenia: 7.5x17; 8.0x17; 7.5x18; 8.0x18 i 8.0x19 cali.

Dodaj komentarz

* Autor:
* E-mail:
* Komentarz:
Podaj kod
FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

Nowy rok zapowiada się bardzo obiecująco - aż trzy gorące nowości w chłodnym styczniu!!!

Czytaj więcej
NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

Kurtyna w górę! 720 kg nośności i niebywale piękna linia nowego modelu Tomason TN20

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Silne bestsellery włoskiego producenta felg MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Dwie nowe wieloramienne perełki od włoskiego producenta felg aluminiowych - MOMO Italy

Czytaj więcej