pix
module-smartblog-details

Debiutanci w rodzinie MAK - Sarthe W, Icona oraz Stuttgart

Debiutanci w rodzinie MAK - Sarthe W, Icona oraz Stuttgart
Wiosenne projekty producenta felg Mak to przede wszystkim lekkość i świeżość. Tak tez prezentuje się pierwszy model : MAK Sarthe W o niesamowitej stylistyce. Sarthe W o bliźniaczej 5-cio ramiennej konstrukcji z dużą dawką geometrii i agresywnego stylu. Felga aluminiowa Sarthe została zaprojektowany specjalnie dla kierowców Audi. Nie da się zaprzeczyć, że Sarthe W przyciąga uwagę gapiów stylowym ale śmiały wyglądem. Alufelga idealna dla tych, którzy chcą by jeszcze bardziej podkreślić design swojego auta. Dostępne kolory to Matt Black i Silver w szerokościach 17x7 i 17x7.5 z mocowaniem 5-cio otworowym.

Mak Icona projekt o podwójnych szprychach , który idealnie pasuje do wielu nowych samochodów. Asymetryczna konstrukcja szprychy pokazuje dynamikę nowego koła. Felga aluminiowa MAK Icona pasuje do większości samochodów obecnych na rynku , potwierdza to certyfikat TUV / KBA i NAD obowiązujących we Włoszech. Model ten jest dostępny w trzech różnych wykończeniach : tradycyjny ale i elegancki Silver, wyrafinowany Black mirror który podkreśla wypolerowane szprychy i oryginalny Matt Titan który daje swoisty i niepowtarzalny wygląd auta.

Uwięczeniem pracy włoskiego producenta jest felga MAK Stuttgart dedykowany do wszystkich kierowców Mercedesa. Alufelga MAK Stuttgart zawiera pięć sprzężonych ramion o „miękkiech” kątach, które nadają dynamikę i lekkość całokształtowi. Eleganckie i stonowane linie nowej alufelgi Stuttgart zostały wymyślone i zaprojektowane przez ekspertów i techników MAK, którym zależało na harmonijnym połączeniu felgi z autem. Każda felga posiada homologację TUV / KBA i homologację NAD która obowiązuje na rynku włoskim. MAK Stuttgart jest dostępny w dwóch rodzajach malowań: szablonowy, zawsze modny Silver i Black Mirror, która niebywale podkreśla centralną część felgi elementami polerowanymi . Zakres MAK Stuttgart jest taka sama dla każdego wykończenia: 7.5x17; 8.0x17; 7.5x18; 8.0x18 i 8.0x19 cali.

Dodaj komentarz

* Autor:
* E-mail:
* Komentarz:
Podaj kod
Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Silne bestsellery włoskiego producenta felg MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Dwie nowe wieloramienne perełki od włoskiego producenta felg aluminiowych - MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MAK Panorama

Felgi aluminiowe MAK Panorama

Model z nowej kolekcji - zaprojektowany z myślą o Crossover'ach

Czytaj więcej
Jesienne nowości od GMP Italia

Jesienne nowości od GMP Italia

Dea oraz Diva - tak nazwano nowe dzieci włoskiego producenta felg aluminiowych GMP Italia

Czytaj więcej