pix
module-smartblog-details

Jesienne nowości od GMP Italia

Jesienne nowości od GMP Italia

W ofercie producenta felg GMP Italia pojawiły się dwa nowe projekty. Model Diva czyli odniesienie do talentu i tradycji oraz Dea popisowy egzemplarz z precyzyjnym wzornictwem.

Czym charakteryzuje się pierwszy model?

Diva to felga pięcioramienna, a każde z ramion ciągnie się od obrzeża obręczy ku centrum felgi , okala otwór montażowy i powraca do obrzeża. Alufelga GMP Diva dedykowana jest miłośnikom MINI. Producent zadbał o to aby felgi były przystosowane pod fabryczne śruby oraz dekielki MINI w celu zapewnienia możliwie jak najkorzystniejszego  i najbezpieczniejszego projektu. Felgi aluminiowe GMP Italia Diva w rozmiarach 17x7,5 i 18x7,5 m.in. do MINI Cooper, One, Countryman, Clubman oraz Paceman, dostępne w trzech kolorystykach - Black Diamond, Silver oraz Glossy Black.

Druga propozycja wspomniana już wcześniej to alufelga Dea o uderzającym uroku, dedykowana dla właścicieli BMW m. in. seria 1 E87, F20, seria 3 E46, E90, F30, seria 4 F32, seria 5 E60, F10, G30, seria 6 E63, F06, F12, F13, seria 7 E65, F01, F02, G11, G12, X1, X3 oraz do wielu innych. Felga ta jak poprzedni model adaptuje się z oryginalnymi śrubami montażowymi oraz deklami. Wszystko to składa się na jak najbardziej komfortowe użytkowanie.

Idealnie kształtne ramiona o nowatorskich krawędziach z niebywałą delikatnością opierają się na rancie felgi. Dodatkowe żłobienia i zakrzywienie na końcach ramion dają wrażeni siły i przewagi.

Całość ta rytmicznie ze sobą współgra tworząc ponadczasowy kształt na prawdę godny uwagi. Ta propozycja oferowana jest w czterech kolorystykach - Black Diamond, Anthracite Diamond, Matt Anthracite Diamond oraz Silver z rozstawem 5x120 i 5x112 (X1 F48, seria 5 G30 i G31, seria 7 G11 i G12) w następujących rozmiarach:

18 x 8,0 / 9,0 nośność 750kg

19 x 8,0 / 8,5 / 9,0 nośność  750kg

20 x 8,5 / 9,5 nośność 750kg - odlew niskociśnieniowy

Dodaj komentarz

* Autor:
* E-mail:
* Komentarz:
Podaj kod
Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Silne bestsellery włoskiego producenta felg MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Dwie nowe wieloramienne perełki od włoskiego producenta felg aluminiowych - MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MAK Panorama

Felgi aluminiowe MAK Panorama

Model z nowej kolekcji - zaprojektowany z myślą o Crossover'ach

Czytaj więcej
Jesienne nowości od GMP Italia

Jesienne nowości od GMP Italia

Dea oraz Diva - tak nazwano nowe dzieci włoskiego producenta felg aluminiowych GMP Italia

Czytaj więcej