pix
manufacturer
Lista produktów producenta: OZ

Felgi aluminiowe OZ – niezawodność i zaufanie mistrzów świata


oz logoPrzedsiębiorstwo O-Z Racing powstało w roku 1971 we Włoszech i specjalizuje się w produkcji niezawodnych felg z aluminium oraz z domieszką magnezu. Przez tych kilkadziesiąt lat firma zdołała wypracować sobie renomę oraz uznanie w branży. Produkty marki O.Z są doskonale znane przez wszystkich miłośników sportów samochodowych, bowiem na felgach aluminiowych O.Z ścigają się bolidy Formuły 1 oraz pojazdy uczestników innych wyścigów motoryzacyjnych (np. WRC). Wyroby tej firmy są na tyle sprawdzone, że spotkały się z wielkim zaufaniem najlepszych kierowców rajdowych. Koncern OZ zapisał na swoim koncie już ponad 100 tytułów mistrzów świata oraz wiele innych osiągnięć o skali międzynarodowej.


Alufelgi OZ dla aut rajdowych, wyścigowych i produkowanych seryjnie


Firma O.Z posiada w swojej ofercie zarówno felgi z aluminium dla samochodów rajdowych i wyścigowych. W tym względzie jest potentatem o randze międzynarodowej. Z alufelg marki OZ korzystają również posiadacze aut produkowanych masowo, czyli codzienni użytkownicy dróg w wielu miejscach na świecie. Z felg marki O.Z Racing są bardzo często wykorzystywane również podczas tuningu pojazdów przez takie firmy jak AMG oraz HARTGE. Aluminiowe felgi firmy O.Z to oryginalny dodatek, który podkreśla charakter samochodu.


Felgi marki OZ według najnowszych technologii


Wszystkie felgi aluminiowe są produkowane przy zastosowaniu najnowszych technologii, a także poddawane są bardzo rygorystycznym testom, wszystko po to, by mieć pewność, że produkty O-Z mogą być stosowane nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Poza wykorzystaniem możliwości technologicznych producent felg aluminiowych zadbał również o ich niebanalne wzornictwo. Na amatorów marki OZ czeka oryginalna stylistyka i bogaty wybór alufelg.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Silne bestsellery włoskiego producenta felg MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Dwie nowe wieloramienne perełki od włoskiego producenta felg aluminiowych - MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MAK Panorama

Felgi aluminiowe MAK Panorama

Model z nowej kolekcji - zaprojektowany z myślą o Crossover'ach

Czytaj więcej
Jesienne nowości od GMP Italia

Jesienne nowości od GMP Italia

Dea oraz Diva - tak nazwano nowe dzieci włoskiego producenta felg aluminiowych GMP Italia

Czytaj więcej