pix
module-smartblog-details

Flagowe modele od Borbeta!

Borbet swoją przygodę z felgami zaczynał w 1881 roku, wtedy materiałem odelewniczym był mosiądz.  W 1962 Peter Wilhelm Borbet razem z pięcioma współpracownikami podjął produkcję w nowo wybudowanej fabryce w Hesborn w Hochsauerland, 15 lat później rozpoczęto odlewy kół ze stopu aluminium. Od tej pory firma zaczęła prężnie się rozwijać. Obecnie najwięcej zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w Niemczech inne znajdują się w USA i Afryce Południowej.

Gigant branży motoryzacyjnej posiada w swojej ofercie ponad 2 tysiące felg o różnych kombinacjach

Więc jeśli marzysz o jakiś felgach, Borbet z pewnością już je ma!

Jakość i wzornictwo to sprawa najwyższej wagi dla producenta felg Borbet. Potwierdzeniem tego jest z pewnością wspaniały projekt Borbet Y. Agresywnie stylizowana, 5-cio ramienna konstrukcja ramion podkreślona kolorem Matt Titan lub Silver. Delikatnie zakrzywione ramiona biegnące od rantu do centrum felgi tworzą literę Y a głęboko osadzona piasta skupia wzrok na szprychach. Alufelga Borbet Y to idealne sportowe uzupełnienie, zapewnia mocny look i wzrok przechodniów.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Kontynuacja pomysłu z zastosowaniem litery „Y” została powtórzona w modelu DY. Konstrukcja felgi jest skomplikowana ale nadal w dobrym guście. Pięć podwójnych ramion opartych jest na rancie, linie szprych są smukłe przepełnione elegancją. Zdecydowanie stanowią ozdobę do każdego auta, dodatkowo są do nabycia w dwóch kolorystykach - brilliant silver i dark grey polished matt.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

A już prawdziwą gratką dla felg w tym stylu jest model CW4 z kategorii Sport. Alufelgi CW4 produkowane są z zastosowaniem procedury laserowej ExaPeel która została opatentowana przez niemieckiego producenta Borbet. Procedura ta szczególnie gwarantuje trwałość koloru w wyborze malowania black orange glossy i gold matt. Model ten jest również dostępny w klasycznych kolorach tj. black polished matt, sterling silver. Każde z 10-ciu ramion rozdziela się kształt „Y” i rozciąga się do zewnętrznych krańców obręczy, dzięki czemu felga CW4 zyskuje na wielkości. Dodatkowym atutem tego modelu jest to, że pasuje niemal do wszystkich aut z mocowaniem na pięć otworów. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dodaj komentarz

* Autor:
* E-mail:
* Komentarz:
Podaj kod
FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

Nowy rok zapowiada się bardzo obiecująco - aż trzy gorące nowości w chłodnym styczniu!!!

Czytaj więcej
NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

Kurtyna w górę! 720 kg nośności i niebywale piękna linia nowego modelu Tomason TN20

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Silne bestsellery włoskiego producenta felg MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Dwie nowe wieloramienne perełki od włoskiego producenta felg aluminiowych - MOMO Italy

Czytaj więcej