pix
module-smartblog-details

Flagowe modele od Borbeta!

Borbet swoją przygodę z felgami zaczynał w 1881 roku, wtedy materiałem odelewniczym był mosiądz.  W 1962 Peter Wilhelm Borbet razem z pięcioma współpracownikami podjął produkcję w nowo wybudowanej fabryce w Hesborn w Hochsauerland, 15 lat później rozpoczęto odlewy kół ze stopu aluminium. Od tej pory firma zaczęła prężnie się rozwijać. Obecnie najwięcej zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w Niemczech inne znajdują się w USA i Afryce Południowej.

Gigant branży motoryzacyjnej posiada w swojej ofercie ponad 2 tysiące felg o różnych kombinacjach

Więc jeśli marzysz o jakiś felgach, Borbet z pewnością już je ma!

Jakość i wzornictwo to sprawa najwyższej wagi dla producenta felg Borbet. Potwierdzeniem tego jest z pewnością wspaniały projekt Borbet Y. Agresywnie stylizowana, 5-cio ramienna konstrukcja ramion podkreślona kolorem Matt Titan lub Silver. Delikatnie zakrzywione ramiona biegnące od rantu do centrum felgi tworzą literę Y a głęboko osadzona piasta skupia wzrok na szprychach. Alufelga Borbet Y to idealne sportowe uzupełnienie, zapewnia mocny look i wzrok przechodniów.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Kontynuacja pomysłu z zastosowaniem litery „Y” została powtórzona w modelu DY. Konstrukcja felgi jest skomplikowana ale nadal w dobrym guście. Pięć podwójnych ramion opartych jest na rancie, linie szprych są smukłe przepełnione elegancją. Zdecydowanie stanowią ozdobę do każdego auta, dodatkowo są do nabycia w dwóch kolorystykach - brilliant silver i dark grey polished matt.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

A już prawdziwą gratką dla felg w tym stylu jest model CW4 z kategorii Sport. Alufelgi CW4 produkowane są z zastosowaniem procedury laserowej ExaPeel która została opatentowana przez niemieckiego producenta Borbet. Procedura ta szczególnie gwarantuje trwałość koloru w wyborze malowania black orange glossy i gold matt. Model ten jest również dostępny w klasycznych kolorach tj. black polished matt, sterling silver. Każde z 10-ciu ramion rozdziela się kształt „Y” i rozciąga się do zewnętrznych krańców obręczy, dzięki czemu felga CW4 zyskuje na wielkości. Dodatkowym atutem tego modelu jest to, że pasuje niemal do wszystkich aut z mocowaniem na pięć otworów. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dodaj komentarz

* Autor:
* E-mail:
* Komentarz:
Podaj kod


Felgi aluminiowe GMP Italia Katana i Astral

Felgi aluminiowe GMP Italia Katana i Astral

Dwie nowości od Włoskiego producenta felg aluminiowych spod Mediolanu!

Czytaj więcej
FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

Nowy rok zapowiada się bardzo obiecująco - aż trzy gorące nowości w chłodnym styczniu!!!

Czytaj więcej
NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

Kurtyna w górę! 720 kg nośności i niebywale piękna linia nowego modelu Tomason TN20

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Silne bestsellery włoskiego producenta felg MOMO Italy

Czytaj więcej