Kalkulator ET Felg Aluminiowych Katalog Felg OE Czujniki TPMS
manufacturer

Felgi aluminiowe BORBET


Producent Borbet


Borbet to rodzinna firma z wieloma tradycjami. Powstała w 1962 roku w regionie Sauerland w Niemczech. Od tego czasu stała się światowym graczem w przemyśle samochodowym, dostarczającym felgi aluminiowe do klientów indywidualnych oraz zakładów na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości produktom, innowacyjnym technologiom produkcji i ciekawemu wzornictwu, Borbet to synonim pasji, przywiązania do tradycji i wyroby spełniające naprawdę wysokie wymagania.


Historia firmy rozpoczęła się w regionie Hochersauerland, gdzie w 1962 roku Peter Wilhelm Borbet założył swoje przedsiębiorstwo. Jego pierwsza siedziba mieściła się w mieście Hallen-Hesborn i zatrudniała jedynie pięciu pracowników. Peter Wilhelm Borbet pozostaje na czele swojej firmy do dnia dzisiejszego, mimo iż z niewielkiego oddziału ta przeistoczyła się w poważne przedsiębiorstwo, Grupę Borbet, które zatrudnia ponad 4800 pracowników w dziewięciu oddziałach. Należą do nich placówki niemieckie w Hallenberg-Hesborn, Medebach, Bad Langensalza, Solingen, Neuching oraz Kodersdorf, a także filie w RPA, USA i Australii – otwarte w ramach Grupy Borbet.


Borbet to połączenie tradycji oraz nowoczesności. Firma od początku istnienia kieruje się jasnymi zasadami: produkuje i sprzedaje wysokiej jakości felgi aluminiowe, których sposób wykonania, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność to gwarancja komfortu i długiego czasu używania. To jakość, którą widać na pierwszy rzut oka.


W celu zapewnienia właśnie takiego poziomu jakości i unikalności, firma Borbet od początku inwestuje w zrównoważony, dobrze ukierunkowany rozwój firmy, którego cechą szczególną jest dbałość o jednakowo wysoką jakość wykonania felg oraz ich innowacyjność. Nic zatem dziwnego, że to właśnie te elementy w połączeniu z zyskownością i wydajnością pozwoliły Borbet osiągnąć sukces w obliczu ogromnej konkurencji na rynku.


Co wyróżnia felgi aluminiowe produkcji Borbet? Przede wszystkim innowacyjne technologie, które pozwalają temu przedsiębiorstwu dostarczać coraz bardziej zaawansowane i komfortowe w użyciu akcesoria. Wszystkie felgi powstają również w oparciu o zasadę zrównoważenia projektu dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa oraz osiągów. Co ważne, każda felga wychodząca z fabryki Borbet to także produkt, który jest przyjazny środowisku. Dzięki temu, że w miejscach produkcji znajdują się zawsze najnowocześniejsze maszyny, a materiały są wykorzystywane w najwyższym możliwym stopniu, wpływ działalności Borbet na środowisko został ograniczony do minimum.

Felgi aluminiowe (alufelgi) BORBET
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.9 /5.0

Na podstawie: 39 opinii

Dobierz felgi wg auta

LUB

Dobierz felgi wg rozmiaru

Marka auta:
Model auta:
Okres produkcji:
Sortuj według: Cena
Dystanse do felg - o czym warto wiedzieć?

Dystanse do felg - o czym warto wiedzieć?

Meritum wiedzy na temat dystansów do felg aluminiowych. Wszystko co chciałbyś wiedzieć, ale boisz się zapytać.

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe GMP Italia Katana i Astral

Felgi aluminiowe GMP Italia Katana i Astral

Dwie nowości od Włoskiego producenta felg aluminiowych spod Mediolanu!

Czytaj więcej
FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

Nowy rok zapowiada się bardzo obiecująco - aż trzy gorące nowości w chłodnym styczniu!!!

Czytaj więcej
NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

Kurtyna w górę! 720 kg nośności i niebywale piękna linia nowego modelu Tomason TN20

Czytaj więcej