Kalkulator ET Felg Aluminiowych Katalog Felg OE Czujniki TPMS
manufacturer

Felgi aluminiowe AXXION


Producent Axxion


Axxion to odpowiedź na potrzeby tych, dla których felgi aluminiowe to coś więcej niż tylko akcesorium samochodowe. Te produkty charakteryzuje niezwykła pasja do detali, niesamowita konstrukcja oraz doprowadzone do poziomu mistrzowskiego techniczne zacięcie. To idealne felgi aluminiowe, które pozwolą swoim użytkownikom na maksymalnie możliwy indywidualny projekt. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki starannemu wyborowi fabryk, w których produkują najwięksi producenci akcesoriów samochodowych na świecie, ale również za pomocą ściśle monitorowanego procesu produkcji, w trakcie którego możliwe jest stwierdzenie zgodności wytwarzanych produktów nie tylko z wyśrubowanymi wymaganiami, którymi charakteryzuje się niemiecka jakość, ale także w zgodzie ze standardami niemieckiej jednostki certyfikującej TÜV.


Od początku założenia marki, jej właścicielom przyświecała myśl o tym, by felgi aluminiowe dostarczane pod nazwą Axxion, oprócz unikalnego designu, mogły zagwarantować również wysoki komfort użytkowania. Z tego też powodu, wszystkie proponowane wyroby charakteryzują dwie cechy: atrakcyjny dla oka wygląd oraz zaawansowanie technologiczne wykonania. Co szczególnie ważne, te felgi nie mają tylko i wyłącznie ładnie świecić, muszą także odpowiadać na wymagania dotyczące stabilności i wagi. Kiedy modele są szczegółowo dopracowane pod tym względem, można dopiero myśleć o odpowiednich lakierach i wkładkach.


Felgi Axxion powstają z wysokiej jakości aluminium, niekiedy dodatkowo poddawanego procesowi postarzania. Co więcej, w produkcji wykorzystuje się odlewanie grawitacyjne lub niskociśnieniowe – to jednak zależy od grupy produktów. Biorąc pod uwagę także fakt, że fabryka własnoręcznie przygotowuje odlewy, każdy klient może być pewny, że zamówione felgi będą miały unikalny charakter i będą maksymalnie dopasowane do jego potrzeb.


Axxion stawia na jakość wykonania, dlatego nie tylko same felgi, ale także fabryki oraz laboratoria zyskały certyfikacje TÜV (łącznie z wykorzystywanym do testowania sprzętem). Wszystkie felgi opuszczają miejsce produkcji z niemiecką generalną licencją eksploatacyjną ABE, a wybrane modele posiadają dodatkowo atesty ECE.

Felgi aluminiowe (alufelgi) AXXION
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- pusta

Średnia ocena: 4.3 /5.0

Na podstawie: 43 opinii

Dobierz felgi wg auta

LUB

Dobierz felgi wg rozmiaru

Marka auta:
Model auta:
Okres produkcji:
Sortuj według: Cena
Dystanse do felg - o czym warto wiedzieć?

Dystanse do felg - o czym warto wiedzieć?

Meritum wiedzy na temat dystansów do felg aluminiowych. Wszystko co chciałbyś wiedzieć, ale boisz się zapytać.

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe GMP Italia Katana i Astral

Felgi aluminiowe GMP Italia Katana i Astral

Dwie nowości od Włoskiego producenta felg aluminiowych spod Mediolanu!

Czytaj więcej
FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

FELGI GMP ITALIA ENIGMA, TOMASON TN21 i TN22 - KOLEKCJA 2018

Nowy rok zapowiada się bardzo obiecująco - aż trzy gorące nowości w chłodnym styczniu!!!

Czytaj więcej
NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

NEW! NEW! NEW! Tomason TN20

Kurtyna w górę! 720 kg nośności i niebywale piękna linia nowego modelu Tomason TN20

Czytaj więcej