pix
manufacturer
Lista produktów producenta: MAK

Felgi MAK – połączenie jakości i designu w alufelgach


mak logoMAK to włoski koncern, który na rynku motoryzacyjnym prowadzi działalność już od 1991 roku. Firma zajmuje się profesjonalną produkcją felg aluminiowych, które spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz designerskie. Produkty marki MAK cieszą się powszechnym uznaniem wśród kierowców, którzy cenią producenta za profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz niepowtarzalny wygląd oferowanych alufelg.


Felgi MAK – tak wyznacza się trendy na rynku


Przedsiębiorstwo MAK już od wielu lat współpracuje w zakresie produkcji felg aluminiowych z różnymi firmami projektowymi i stylizacyjnymi m.in. ze spółką After Design Srl, w której firma MAK posiada zdecydowaną większość udziałów. Dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu w design, marka MAK już od dawna jest w czołówce światowych producentów i niejednokrotnie wyznacza obowiązujące trendy na rynku. W ofercie znajdują się felgi w sportowym, agresywnym stylu, ale także te bardziej klasyczne oraz te charakteryzujące się dosyć innowacyjnymi, nowoczesnymi wzorami. Dzięki propozycjom marki MAK można w oryginalny sposób uatrakcyjnić wygląd każdego pojazdu.


Felgi aluminiowe z certyfikatem


Firma MAK stara się w bardzo profesjonalny sposób sprostać różnym wymogom technicznym, jakości i bezpieczeństwa. Dlatego wszystkie produkty tej marki otrzymały europejski certyfikat jakości TUV oraz polski certyfikat PIMOT. Od 1998 roku felgi aluminiowe MAK posiadają homologację UNI-EN-ISO 9002. Z racji więc tego, że koncern angażuje się w dopracowanie wszelkich szczegółów, zarówno pod względem jakości, jak i od strony estetycznej, jego produkty podbijają serca posiadaczy samochodów na całym świecie. Dla miłośników felg aluminiowych w niepowtarzalnym, włoskim stylu, propozycja koncernu MAK będzie spełnieniem oczekiwań.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 140 elementów
Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Felgi aluminiowe MOMO Quantum oraz Revenge

Silne bestsellery włoskiego producenta felg MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Felgi aluminiowe MOMO Spider i Massimo

Dwie nowe wieloramienne perełki od włoskiego producenta felg aluminiowych - MOMO Italy

Czytaj więcej
Felgi aluminiowe MAK Panorama

Felgi aluminiowe MAK Panorama

Model z nowej kolekcji - zaprojektowany z myślą o Crossover'ach

Czytaj więcej
Jesienne nowości od GMP Italia

Jesienne nowości od GMP Italia

Dea oraz Diva - tak nazwano nowe dzieci włoskiego producenta felg aluminiowych GMP Italia

Czytaj więcej