Kalkulator ET Felg Aluminiowych Katalog Felg OE Czujniki TPMS
module-smartblog-details

GMP Qstar dla nas wielkie WOW!

GMP Qstar to seria nowych modeli felg, które są produkowane we Włoszech z dbałością o najwyższą jakość i precyzję. Każda felga posiada certyfikat potwierdzający jej pochodzenie i zgodność z najwyższymi standardami produkcyjnymi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania pod względem zarówno wyglądu, jak i wytrzymałości.

Montaż felg GMP Qstar został zaprojektowany zgodnie z oryginalnymi specyfikacjami MERCEDES-BENZ i BMW. Oznacza to, że są one idealnie dopasowane do tych konkretnych marek samochodów, zapewniając optymalne osiągi i bezpieczeństwo na drodze. Jednakże, jeśli chcesz zamontować te felgi w innym pojeździe, będzie wymagany specjalny zestaw montażowy. Ważne jest, aby skonsultować się z profesjonalistą lub specjalistą od felg, aby upewnić się, że montaż będzie wykonany prawidłowo i bezpiecznie.

GMP Qstar oferuje różne rozmiary kół, które pozwolą Ci dopasować felgi do swoich preferencji i wymagań. Dostępne rozmiary obejmują:

  • 18" x 7,5 / 8,0
  • 19" x 8,0 / 9,0
  • 20" x 8,0 / 9,0 / 10,0
  • 21" x 8,0 / 9,0 / 10,0

Oznacza to, że masz szeroki wybór, jeśli chodzi o rozmiar felg, który najlepiej pasuje do Twojego samochodu. Bez względu na to, czy preferujesz mniejsze, bardziej subtelne kółka, czy większe, bardziej imponujące felgi, GMP Qstar ma coś dla Ciebie.

Nie tylko felgi GMP Qstar zapewniają doskonałą estetykę i styl, ale także są produktem wysokiej jakości, który będzie Ci służył przez wiele lat. Każdy detal jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także niezawodność i trwałość.

Dodaj komentarz

* Autor:
* E-mail:
* Komentarz:
Podaj kod


Wybieraj tradycyjnie Oxxo Clasico

Wybieraj tradycyjnie Oxxo Clasico

Wybieraj tradycyjnie. Felga OXXO Clasico to kwintesencja elegancji i stylu.

Czytaj więcej
Czekaliśmy na ten model bardzo długo! TN29 serdecznie witamy!

Czekaliśmy na ten model bardzo długo! TN29 serdecznie witamy!

Odkryj rewolucję w lekkości i stylu z Tomason TN29!

Czytaj więcej
Witamy Tomason TN28 Flow

Witamy Tomason TN28 Flow

Nowy model Tomason TN28flow: Moc i styl w jednym!

Czytaj więcej
GMP Qstar dla nas wielkie WOW!

GMP Qstar dla nas wielkie WOW!

GMP Qstar to nowe modele felg, które łączą włoską jakość i styl.

Czytaj więcej